חיפוש
תפריט Close

תקנון האתר

 

מבוא

הגלישה באתר "אוריון עיצובים שלטי בטיחות" הינה כפופה להסכמתך המוקדמת לתנאי השימוש כפי שיפורטו בהמשך, על כן מומלץ לקרוא את התקנון בעיון לפני השימוש באתר.

 

מידע אישי

במסגרת גלישתך באתר תידרש למסור מידע אישי ונתונים אישיים, כגון: שם, כתובת, פרטי כרטיס אשראי ועוד. נתונים אלו יישמרו במאגר המידע של האתר והם מוגנים ומאובטחים. למעשה נתונייך רלוונטיים אך ורק למטרות רכישה באתר ו/או להיכלל במועדון לקוחות החברה המתיר את הסכמתם בדבר שליחת מייל אודות מבצעים, קופונים, ודוגמאות חדשות.

 

תשלום מאובטח באמצעות האינטרנט

באתר "אוריון עיצובים שלטי בטיחות" קיימת מערכת אבטחה בתקנים המחמירים ביותר. המידע האישי אותו אתם מזינים לאתר מאובטח בטכנולוגית סטנדרט עולמית, המאפשר הצפנתו של המידע העובר בין השרת לדפדפן. כמו כן מאובטח האתר במנגנון סליקה ע"י חברת כרטיסי האשראי.

 

זכויות יוצרים וקניין רוחני

אתר "אוריון עיצובים שלטי בטיחות" הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי. במסגרת זכויות יוצרים אלו נכללים עיצובו הגרפי של האתר, מבנה האתר, מרכיביו הצורניים, הטקסטים המופיעים בו והקבצים הנכללים בתוכו ו/או מצורפים אליו. חל איסור מוחלט של העתקה הפצה, הצגה, פרסום והעברה של הנתונים הנ"ל.

 

תפעול שוטף של האתר

אתר "אוריון עיצובים שלטי בטיחות" שומר לעצמו את הזכות לערוך שינויים מבניים ומהותיים באתר, לרבות ביטול, הוספה, שינוי ועדכון כל הפונקציות הקימות באתר. ביצוע שינויים ושיפורים לאתר, אשר יגרמו להפרעה בפעילותו השוטפת לא יהוו עילה לתביעה, טענה או דרישה מצד המשתמש. אתר "אוריון עיצובים שלטי בטיחות" ימשיך לעשות את מירב המאמצים לתפעול שוטף ותקין של האתר ולחוויית גלישה מקסימלית של הגולש.

 

אחריות הגולש

אתר "אוריון עיצובים שלטי בטיחות" הינו אתר המיועד לציבור בכללותו ועל כן התמונות והמידע המובא באתר עומדים לרשות ציבור המשתמשים כמות שהם. כל שימוש הנעשה באתר, על כל מגוון שירותיו, הינו על אחריות המשתמשים בלבד.

התקנון עודכן לאחרונה בתאריך 01/01/22 וניתן לשינוי בכל עת ע"י אוריון עיצובים, על פי שיקול דעתו הבלעדי.

 

 

                                                       גלישה נעימה

                                                     "אוריון עיצובים"